Дитячий позаміський заклад оздоровлення і відпочинку «Дніпровець» Національної поліції України в Черкаській області

Заснований у 1976 році як дитячий спортивно-оздоровчий табір для дітей співробітників органів внутрішніх справ.

На час заснування у таборі відпочивало 125 дітей які проживали у туристичних наметах.
Першим директором табору був майстер спорту СРСР з лижного спорту Куликов М.Г. учасник війни під час якої готував лижників – розвідників, тренер збірних команд союзу.

Дитячий заклад розташований у 10 кілометрах від міста Черкаси, в мальовничому місці на березі річки Дніпро за 400 метрів від дороги. На загальній площі 4 гектари, де розкішно ростуть могучі дубі, кучеряві верби та берези.

З 1981 по 1990 рік на території табору силами УМВС були побудовані два двоповерхових спальних корпуси та клуб. Нині діє один спальний корпус, який здатний прийняти 125 дітей по
10 – 12 осіб у кімнаті. У корпусі є душові кімнати для хлопчиків та дівчаток і туалети.

На території закладу розміщенні будиночки для персоналу, медпункт, клуб на 150 місць, їдальня на 145 місць, надвірні умивальники та вбиральні.

Для дозвілля дітей систематично працюють облаштовані баскетбольні, волейбольні та два футбольних майданчики. Діти забезпеченні різноманітним спортивним інвентарем: м’ячі, велосипеди, самокати, скейти, ролики, тощо.

На березі річки Дніпро облаштований, згідно всіх вимог безпеки, піщаний пляж для купання. Де діти відпочивають, навчаються плаванню, приймають участь у змаганнях та щоранку загартовуються у гуртку «Юні моржі»

Діти забезпеченні повноцінним п’яти разовим харчуванням згідно санітарно – епідеміологічних вимог.

Табір працює у три літні зміни по 21 день. За зміну проводиться близько 70 розважальних та спортивно – масових заходів. Планування та проведення заходів проводиться з урахуванням вікових категорій та можливостей дітей. За свої здобутки та перемоги діти отримують нагороди, грамоти, сертифікати та медалі. Виховна робота направлена не те, щоб кожній дитині надати можливість проявити свої здібності, талант, реалізувати себе як людину. (Рекорди Дніпровця, Я умію плавати, караоке у Дніпровці, а вам слабо?, малі Олімпійські ігри та інше.)

Педагогічний колектив складається з учителів шкіл та студентів Черкаського національного університету ім. Богдана Хмельницького.

Врівноважений склад досвіду та ентузіазму дає можливість кваліфіковано та повноцінно забезпечити якісний та незабутній відпочинок дітей.